+389 (0)2 3080 111 info@karti.com.mkNina Kraviz

јули

27

650 мкд

21:30

Стругаnina kraviz na green beach festival 

📣 Nina Kraviz, светската техно дива прогласена од Mixmag и за најдобар диџеј за 2017-та, ќе настапи на GREEN BEACH FESTIVAL! Ова лето, 27-ми јули е резервиран за уникатниот музички израз на најхаризматичната појава на електронската сцена. 

👉 NINA KRAVIZ на GREEN BEACH FESTIVAL!