info@karti.com.mk

JELENA KARLEUSA Alfa & Omega Tour

октомври

19

1000 мкд

20:00

Арена Јане Сандански

                                                                                                              

Драги пријатели подгответе се за најголемото Балканско шоу во Скопје овој октомври!!!

Балканската МЕГА ѕвезда, симболот за мода, феминизам, сексипилност, експлицитност…

Балканската ДИВА чие шоу е недостижно и е далеку пред времето турнеата ALPHA & OMEGA ја започнува од СКОПЈЕ!!!

Сабота 19 октомври 2024

АРЕНА ЈАНЕ САНДАНСКИ

Старт: 20:00