одбери пресметај резервирај потврди

Jala Brat, Buba Corelli, Nikolija 09.02.2019

Избери:
Одбери број на билети кои сакаш да ги нарачаш
Цена на билетот: MKD 600.00
Мапа на салата

Вип Арена Борис Трајковски

Општи информации

Салата Борис Трајковски е мултимедијален спортски центар именуван по трагично загинатиот претседател на Ррепублика Македонија, Борис Трајковски. Салата е повеќенаменска со кошаркарски, одбојкарски терен , ракометен терен итн. Центарот располага и со куглана, фитнес центар, конгресен центар, лизгалиште, базен, картинг, продавници за спортска опрема итн. Салата се наоѓа во општина Карпош, веднаш до Хотелот Александар Палас. Адреса Бул.8ми Септември бб, Скопје