одбери пресметај резервирај потврди

Grand Vin


Во моментов нема продажба за овој настан
Мапа на салата

Hotel Double Tree by Hilton Skopje - Rooftop Bar

Општи информации

Сместен на брегот на реката Вардар, Hotel Double Tree by Hilton нуди стилски и модерен престој на само 10 минути од центарот на градот Скопје и на 20 км од скопскиот аеродром. Владините институции, деловните и културните центри се наоѓаат на неколку км од хотелот, како и локални атракции како што се Камен мост и плоштад Македонија, тврдината Кале и Старата чаршија.