info@karti.com.mk

ЗАБАВА НА ВОДА vol.1

август

20

1000 мкд

20:30

Брод Галеб - Охридско Езеро

ЗАБАВА НА ВОДА vol.1

🥂🎉 Не ја пропуштајте незаборавната забава на вода со 🎤 Александар и Дац на @Boat Galeb Ohrid на 20 август со почеток во 20:30 часот до 00:30 часот на полноќ.

🎟 Побрзајте и купете онлајн билет. Бројот на билети е ограничен!

Цена на билет: 1000 денари (вклучен гратис пијалак)

📆 Се гледаме на 20.08.2022 (сабота) на пристаниште!

📞 За повеќе информации јавете се на: 070 307 302