+389 (0)2 3080 111 info@karti.com.mkTale of Us

септември

15

1000 мкд

22:00

Средно ВодноTale of us - sredno vodno -  win music  freedom 

Win Music Freedom ви го претставува најбараното дуо на денешницата, Tale Of Us!

15 септември, Хотел Средно Водно

Дојдете и бидете дел од најголемата журка досега!

Организатор на настанот: Win Music Freedom